Prāga, Nirnberga, Karlovi Vari, Drēzdene!

Ziemassvētku noskaņojums skaistākās pilsētas! Jūs ieraudzīsiet Prāgu, Nirnbergu, Karlovi vari un Vācijas mākslas galvaspilsētu – Drēzdeni! Prāga ir senlaicīgu katedrāļu, bruģētu ieliņu un laukumu pilsēta, brīnišķīga, dižena, kā arī tajā pašā laikā viesmīlīga. Nirnberga- Īsta tūristu paradīze, īpaši ziemassvētku laikā: pūtēju orķestru koncerti ielās un ērģeļmūzikas koncerti baznīcās, karstvīna un desiņu smarža un garša... Nogaršojiet katras šīs valsts virtuvi un salīdziniet to! MARŠRUTS: Rīga – Lietuva – Polija –Čehija-Vācija- Polija – Lietuva – Rīga

Ceļojuma programma

1.diena

 6:00 Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2.diena

 Brokastis viesnīcā un izbraukšana uz Čehiju.Pusdienlaikā ierašanās Prāgā.

Apskates ekskursija pa seno Prāgu gida pavadībā. Jums būs iespēja apskatīt tādas ievērojamas kultūras vietas kā: Stragovskas klosteri, Lorettu – svēto čehu dārgumu, Prāgas pili, Zelta ieliņu, Sv. Vitta katedrāli, Sv. Georgija baziliku, Kārļa tiltu ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Vecpilsētu, Staromestskas laukumu, Orloja pulksteni, Vaclavas laukumu. Iekārtošanās *** viesnīcā.

Vakarā - brīvais laiks Prāgā.  Iesakām apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu Prāgas centrā Vaclava laukumā. Vai  (pēc vēlēšanās)  piedāvājam izbaudīt Prāgas skatus romantiska braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „zviedru galdu". Vai patstāvīgi var doties vakariņot   uz kādu  Prāgas krodziņu,kur Jūs varēsiet nobaudīt čehu nacionālo virtuvi un uz vietas brūvētu alu: “U Fleku”, vai “Šveika” krodziņu  “U Kaliha”.

3.diena

Brokastis viesnīcā. Pēc vēlēšanas  izbraukums uz  Nirnbergu  . Šī diena tiks veltīta, lai iepazītos ar visskaistāko Vācijas pilsētu. Apskates ekskursija pa Nirnbergu. Nirnberga ir visvāciskākā no visām Vācijas pilsētām, greznu gotisko baznīcu, apburošu strūklaku, rotaļlietu, un piparkūku   pilsēta. Ekskursijas laikā pa pilsētu jūs iepazīsieties ar tās vēsturi un arhitektūru, redzēsiet unikālus pieminekļus: sv. Lorenca katedrāli, Veco Rātsnamu, sv. Sēbalda katedrāli, svētās Dievmātes baznīcu ar dejojošajiem cilvēciņiem, A. Dīrera māju muzeju, Kaizenburgas pili, no kuras atklājas lieliska pilsētas panorāma, bet pie Skaistās strūklakas jūs pat varēsiet pieskarties zelta gredzenam, un jūsu vēlēšanās izpildīsies.  Brīvais laiks. Brīvo laiku var pavadīt Nirnbergas tirdzniecības ieliņās, kur atrodami visdažādākie suvenīri un rotaļlietas, vai arī mazos, omulīgos restorāniņos varēsiet nobaudīt vācu slaveno sarkano vai kūpināto alu ar dūmu garšu Rauchbier un baltos Bavārijas cīsiņus Bratwurst.

Nirnberga Ziemassvētku tirdziņš, ko šeit sauc par Kristus bērna tirdziņu, ir pats pazīstamākais Vācijā. Tas pastāv jau kopš 1628.gada - eglīšu rotājumi, rotaļlietas, dāvanas, saldumi...

Atgriešānas Prāgā.  Nakts viesnīcā.

 4.diena  

 Brokastis un izbraukšana no viesnīcas uz kūrorta pilsētu Karlovi Vari.  Karlovi Vari ir  pazīstama ar savu  arhitektūru, 12 karstajiem avotiem, ārstnieciskajiem minerālūdeņiem. Jūs varēsiet nobaudīt garšīgās Karlovi Vari vafeles un 13. avotu – liķieri “Beherovka”. Iesakām Jums ar pacēlāju uzbraukt “Draudzības kalnā”, un apskatīt pilsētas panorāmu no Diānas skatu torņa. Piedāvājam apmeklēt  baseinu ar minerālo ūdeni (baseina darba laiks svētku dienās tiks precizēts). Brīvajā laikā iespējams apmeklēt muzeju "Beherovka”, kurā varēsiet degustēt trīs liķiera šķirnes. Atgriešanās Prāgā. 

Vakarā ZIEMASSVĒTKU VAKARIŅAS Prāgas centra restorānā - “Novomestskij Pivovar”. Šajā ēkā ir apvienota alus darītava un 10 dažādu laikmetu interjera zāles. Jūs varēsiet nobaudīt čehu nacionālo virtuvi un pašgatavotu alu.

(par papildus samaksu 33 Eur, lūgums savlaicīgi rezervēt un apmaksāt vietas restorānā firmā “INDI”).

Pēc vakariņām 24.00 - Ziemassvētku mise vienā no Prāgas katedrālēm centrā. Nakts viesnīcā Prāgā.

5.diena

 Brokastis viesnīcā. Viesnīcas nummuru atbrivošana.Brauciens uz Drezdene.

Drēzdene – ‘Vācijas mākslas galvaspilsēta’ jūsu uzmanībai piedāvās daudzus slavenus muzejus ar neskaitā­miem izciliem mākslas darbiem. Kād­reizējā Saksijas valdnieku rezidence lepojas ar varenām celtnēm – Pili-rezidence, kuru grezno mozaīka “Karaļu gājiens”, Albertinums, katoļu galma baz­nīca, atjaunotā Frauenkirhe un slavenā Zem­per-opera. Drēzdenes Cvingerī atrodas glez­nu galerija ar pazīstamo Rafaela gleznu “Sik­sta dievmāte”, Ieroču palāta, Muzejs-dār­gumu krā­tuve “Zaļās velves”, kuras visslave­nākais eks­po­nāts ir Zelta kafijas servīze un kompozīcija “Lielā Mogola galms Deli”, ko sastāda 137 ar krāsainu emalju apgleznotas zelta figūras un ir izrotāta ar vairāk nekā 5000 bril­jantiem, rubī­niem, smaragdiem un pērlēm. Došanās mājup­ceļā. Nakšņošana viesnīcā Polijā.

6.diena

Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizde­vumu cenas, valūtas kurss, kā arī pro­grammā  norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta.

*Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursiju paketē un tiek apmaksātas uz vietas.          

Ieteicamā programma

 

 (brīvajā laikā):                                            

Prāgas pils objekti

250 czk

9.26 eur

Loreta

150 czk

5.55 eur

Vaska figūru muzejs

160 czk

6.00 eur

Petršina tornis

120 czk

4.4 eur

Sv. Vitta katedrāle

100 czk

Trojas pils

120-200 czk

 

Koncerti

300 czk

 

Kuģītis pa Vltavu ar edienu * zviedru galdu *     2 stundas

540 czk

20  eur

Prāgas zoodārzs, botāniskais dārzs

120-200 czk

 

Ziemassvetku vakariņas Prāgā

33 eur

 

Drēzdenē                                                

“Zaļās velves”

no 10 eur

Jaunā mākslas galerija

no 10 eur

Vecā mākslas galerija

no 10 eur

Noderīga informācija:

Čehijā naudas vienība ir krona (CZK, Kč), Vācijā – eiro (EUR), Polijā – zloti (PLN, zl).

  • 1 EUR = 25,00 CZK                    (sept. 2019)
  • Biļete sabiedriskam transportam Prāgā (vi­siem transporta veidiem uz 75 min.) maksā 26 Kč.

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:

  • Pase, kas derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgrie­šanās no ceļojuma.
  • Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja.
  • LR pilsoņu pases, kas izdotas līdz 30.06.2002, sākot ar 01.07.2008. nebūs de­rīgas braucie­niem uz ārzemēm!

   min.cilveku skaits grupā-  42

165.00
Čehija 6 dienas, 5 naktis
līdz 26. decembris 2020

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: