UZ PARĪZI LUĀRAS IELEJAS PILIS, KĀ ARī BERLĪNE, BRISELE, AMSTERDAMA!

AUTOBUSU TŪRE UZ PARĪZI AR EKSKURSIJAS PROGRAMMU „LUĀRAS IELEJAS PILIS” + BERLĪNE, BRISELE, AMSTERDAMA

cEĻOJUMA PROGRAMMA

1. DIENA

Naktī/agri no rīta izbraukšana no Rīgas .

Tranzīts Lietuvas un Polijas teritorijā.

Izvietošana viesnīcā Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Brauciens uz Berlīni.

Ekskursija Berlīnē.

Iepazīt  Berlīni sāksim ar Reihstāga un valdības kvartālu. Tālāk dosimies uz Brandenburgas vārtiem - pilsētas galveno vēsturisko simbolu. Pie Holokausta memoriāla - pieminēsim totalitārā režīma upurus. Redzēsim slaveno Grand Adlon viesnīcu, kas atrodas blakus mākslas akadēmijai un mūsdienu vēstniecības ēkām. Turpināsim iepazīt 17-18 gs. Berlīni, Frīdriha Lielā un viņa priekšgājēju valdīšanas laikā. Apmeklēsim visskaistāko Berlīnes Žandarmenmarktas (Gendarmenmarkt) laukumu, kur atrodas fantastisks arhitektūras komplekss un galvenā galvaspilsētas koncertzāle, pastaigāsimies pa slaveno Unter den Linden bulvāri, redzēsim Karalisko operu, Berlīnes Humboltu universitāti, Svētās Jadvigas katoļu baznīcu, kā arī neparastu pieminekli, kas veltīts karā kritušajiem. „Muzeju salā” mēs uzzināsim Berlīnes izcelsmes vēsturi, ka arī kādas pasaules kultūras dārglietas tiek glabātas Vecajos un Jaunajos muzejos. Majestātiskajā Pergamona muzejā aplūkosim grandiozo Berlīnes katedrāli . Ekskursijas nobeigumā apmeklēsim galveno – vēsturisko Austrumu Berlīnes Aleksandra (Alexanderplatz) laukumu, kur atrodas visvecākā funkcionējoša Berlīnes Svētās Marijas (St. Marienkirche Berlin) baznīca, Sarkanais rātsnams, Neptūna strūklakas un televīzijas tornis - pretenciozākā sociālisma laika celtne. Šā laukuma apkaimē, VDR laikmetā izveidojās lielākā transporta un tirdzniecības infrastruktūra Berlīnē.

Brīvajā laikā Jums būs iespēja apmeklēt tirdzniecības centrus, nogaršot tradicionālos vācu ēdienus un apmeklēt Berlīnes zoodārzu (pārvietošanās Berlīnes centrā ar sabiedrisko transportu, sabiedriskā transporta biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Došanās uz tranzīta viesnīcu. Izvietošana un nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Parīzi.

Apskates ekskursija Parīzē, tās laikā Jūs redzēsiet Triumfa arku, Elizejas laukus, Saskaņas laukumu, Grand Opera, Vendomes laukumu, Luvra ēku, Sitē salu un Parīzes Dievmātes katedrāli. Jūs brauksiet cauri Latīņu kvartālam, garām Luksemburgas pilij, Invalīdu pilij, De Orse, impresionistu muzejam. Jūs redzēsiet Aleksandra III tiltu u.c. vietas.

Izvietošana viesnīcā. Brīvais laiks vai arī piedāvājam iespēju Jums nogaršot franču virtuves ēdienus Latīņu kvartālā –  restorānā ar skatu uz Parīzes Dievmātes katedrāli (papildus maksa 17 € - grupas ēdienkarte + sabiedriskā transporta biļete).

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Muzeju diena.

Muzeju dienu sāksim karaļa Luija XIV laikā celto monumentālo Versaļas pili. Mūsdienās tā ir kļuvusi par vienu no tūristu apmeklētākajām vietām Francijā.

Pēc tam Luvra apmeklējums,kura ir ne tikai arhitektūras piemineklis un Francijas karaļu pils, bet arī viens no slavenākajiem muzejiem pasaulē. Tur atrodas bagāta kultūrvēsturisko eksponātu kolekcija. Šeit var atrast asīriešu piļu bareljefus, ēģiptiešu gleznojumus un daudz ko citu. Mēs apmeklēsim arī slaveno Fragonard smaržu muzeju (mūsu tūristiem – ieeja bez maksas).

Pēc vēlēšānās - iespēja pavizināties ar kuģīti pa Sēnas upi (papildu maksa 15 €).

Šajā aizraujošajā ekskursijā Jums būs iespēja ieraudzīt Parīzi no citas puses, „paturēt savās rokās” Eifeļa torni un nofotografēties tai blakus, un tas viss - gida pavadībā.

Vakarā, pēc vēlēšanās, ekskursijas programma „Naksnīgā Parīze” (papildu maksa 15 €).

Ekskursijas laikā mēs dosimies uz La Defense rajonu, kas tulkojumā nozīmē "aizsardzība". Šis rajons jau ir ieguvis nākotnes rajona jeb  Parīzes Manhetena slavu , šeit redzēsim slaveno arku, dažādas greznas un modernas ēkas, kā arī  veikalus.

Tālāk ceļš ved uz Monmartras kalnu , kura augstums ir  130 metri.Tā ir viena no krāšņākajām Parīzes vietām, tai ir neatkārtojama enerģētika, gaisotne un unikāla pievilcība. Baznīcas un kapelas, muzeji un galerijas, laukumi un skulptūras, teātri un kabarē – tas viss ir Monmartra. Gleznainas ieliņas, ģimenes veikali, mazās maizes ceptuves, šeit ir kurp doties un ko apskatīt.

Izvietošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Ekskursijas programma „Luāras pilis” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Luāra ir visgarākā upe Francijas Republikā, kopā ar tās pietekām tā ietilpst ģeogrāfiskajā reģionā ar nosaukumu „Luāras ieleja”, kas tika iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, pateicoties virknei piļu (aptuveni 300).

Apmeklēsim divas visskaistākās pilis: Šamboras un Ambuāzas pilis.

Šamboras pili uzskata par vienu no lielākajām un interesantākajām pilīm Luāras ielejā. Pastāv viedoklis, ka pie projekta tapšanas strādājis pats Leonardo da Vinči. Pilī ir ļoti daudz istabu un zāļu, pavisam ap 426. Parkā dzīvo mežacūkas, brieži un daudz putnu. Liela dzīvnieku populācija, kas dzīvo pils tuvumā, bija iemesls tam ,kādēļ šeit tika atvērts  mednieku muzejs  (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~14.5 €).

Apmeklēsim arī krāšņi izrotātos Ambuāzas pils interjerus, kas ļaus iegrimt laikmetā, kad pilī dzīvoja karaļi. Vislielāko interesi izraisa vietēja kapela, kurā ir apglabāts Leonardo da Vinči (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~13 €).

Tālāk  mums būs iespēja ieraudzīt skaistās Šenonso pils - Luāras pērles  interjerus. Daži cilvēki uzskata to par visinteresantāko apskates vietu visā Francijā. Šī ir nepārspēta franču renesanses pērle, būvēta uz tilta pār Šēras upi kādreizējo dzirnavu vietā. Pili ieskauj perfekti veidoti dārzi, ko pieskaita Francijas skaistākajiem dārziem. 

Atgriešanās viesnīcā, nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Brīvs laiks.

Ja Jūs vēlaties veltīt šo laiku Parīzei, noteikti patstāvīgi apmeklējiet Eifeļa torni. Lai nokļūtu uz pirmo un otro torņa līmeni var izmantot ātrgaitas liftus vai pacelties augšup pa kāpnēm (328 pakāpieni līdz pirmajam līmenim un 340 līdz otrajam). Neapšaubāmi visiespaidīgākais skats uz pilsētu paveras no pēdēja - trešā - līmeņa, uz kura var nokļūt vienīgi veicot pārsēšanos liftos otrajā līmenī . Tur atrodas arī atjaunotais inženiera Eifeļa kabinets.

Brauciens uz Briseli (~11:00).

Ekskursija Briselē.

Brisele ir bagāta ar apskates objektiem, kuru vidū īpašu vietu ieņem pilsētas „sirds” - viens no skaistākajiem Eiropas laukumiem Grand Place, kurām apkārt atrodas XVII gadsimtā celtas ēkas. Katrai ir savs nosaukums un katra reiz piederēja  noteiktai ģildei. Šajā laukumā atrodas gotiskās arhitektūras meistardarbs – pilsētas rātsnams, kurā tagad atrodas mērija, un kuru rotā 90 metru augstais skatu tornis ar Briseles aizbildņa ercenģeļa Mihaila skulptūru. Tieši Briselē atrodas slavenā „Čurājošā zēna” statuja-strūklaka, kas ir kļuvusi par pilsētas vizītkarti. Pilsētas ziemeļos atrodas slavenais Atomium, kas simbolizē cilvēka zināšanas par atomu, ka arī Bruparck ar pasaules slaveno Mini-Eiropas muzeju. Būtu arī jāatzīmē, ka Briselē atrodas vecākais Eiropā neorenesanses tirdzniecības pasāža - Svētā Huberta Galerija, kas tika atvērta 1847. gadā pēc karaļa Leopolda I rīkojuma - tur atrodas luksusa veikaliņi un mājīgas kafejnīcas, nemaz nerunājot par tādu ievērojamo vietu kā parlaments, karalisko akadēmija, un, protams, Karaļa pili, kurš līdz pat šodienai kalpo par Beļģijas karaļa rezidenci. Atstājot Briseli noteikti jāpaķer līdzi pāris Beļģu šokolādes tāfelītes un ārkārtīgi skaistas mežģīnes, ar kurām valsts ir tik slavena, jo Brisele – tā ir estētu, romantiķu un gardēžu pilsēta.

Došanās uz viesnīcu. Izvietošanās un nakts viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Pārbrauciens uz Amsterdamu. Ekskursija Amsterdamā.

Holandieši ir pazīstami ar savu saudzīgu pieeju vēsturei, un Amsterdamas centrs ir lielisks piemērs tam. Cauri mūsdienīgajām ielām ļoti skaidri var ieraudzīt unikālu, īpatnēju viduslaiku pilsētu. Jūs uzzināsiet interesantas Amsterdamas teikas un leģendas, Amsterdamas rašanās versijas un pilsētas attīstības vēsturi. Apskates ekskursijas laikā Jūs iepazīsities ar galvenajiem Amsterdamas apskates objektiem – Karaļa pili, Jauno un Veco baznīcu, Berlage biržu, Centrālo staciju, Čainataunu un Svētā Olofa kapelu, begīni - māsu pagalmu un senākajiem Amsterdamas namiem un ar daudz ko citu. Amsterdama ir pazīstama visā pasaulē ar saviem daudziem kanāliem. Vēl Pēteris I novērtēja šīs skaistas pilsētas  celtnieku drosmi un tālredzību.

Brīvs laiks Amsterdamā vai pēc vēlēšanas apmeklēsim slavenas siera darbnīcas, kur Jūs varēsiet  savām acīm ieraudzīt kā tiek pagatavots īsts Holandes siers (papildu maksa 10 €). 

Pēc vēlēšanas izbrauciens  ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (papildu maksa 15 €).

Brīvs laiks patstāvīgai pastaigai pilsētā.

Brauciens uz Poliju. Nakts ceļā.

8. DIENA

Ierašanās Polijā. Izvietošanās viesnīcā.

Iespēja iepirkties pilsētas veikalos.

Nakts viesnīcā.

9. DIENA

Brokastis. Došanās uz Rīgu.

Ierašanās Rīgā vēlu vakarā/naktī.

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Fiksētas vietas autobusā - 15 € - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
378.00 €
367.00
Beļģija 9 dienas, 8 naktis
līdz 12. novembris 2020

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: