Lietuva. Tik dažādie Druskininki!

Pavadiet brīvdienas Druskininkos - Lietuvas mūsdienīgākajā kūrortā! Šeit var ļauties slēpošanas priekiem sniega arēnā “Snoras Snow Arena” vai ūdens priekiem viesnīcas “Grand Spa Lietuva” ūdens centrā. Ceļojuma otrajā dienā ceļosim atpakaļ laikā un smelsimies mistisko enerģiju.

Ceļojuma programma

1. DIENA

Plkst. 7:00 izbraukšana no Zinātņu Akadēmijas laukuma Rīgā.

Netālu no Biržiem atrodas 32 m augsts skatu tornis, kas atgādina kanoe laivu. No tā 30 m augstās skatu platformas paveras skats uz Kirkilu karsta ezeriem.

Ap pusdienas laiku ir plānota ierašanās Druskininkos – vienā no populārākajām Lietuvas kūrortpilsētām. Kopš 1794. gada pilsētā un apkārtnē darbojas daudzas kūrvietas un SPA viesnīcas, šeit ir veselīgs gaiss un skaista, sakopta apkārtne.

Pēc iekārtošanās viesnīcā “Grand Spa Lietuva” – brīvais laiks. Iespēja uzreiz doties uz viesnīcas ūdens centru relaksēties peldbaseinos un saunās (apmeklējums ir iekļauts cenā, darba laiks līdz plkst. 22:00) vai baudīt slēpošanas priekus sniega arēnā “Snoras Snow Arena”. Šeit kopējais slēpošanas trašu garums ir 1100 m, savukārt kalniņu augstums: 66 m. Darbojas slēpju noma, kafejnīca. No pilsētas līdz slēpošanas arēnai un atpakaļ var nokļūt ar gaisa trošu tramvaju. Pārbrauciens ilgst 4-5 minūtes, kuru laikā no 45 m augstuma var baudīt apkārtnes panorāmu.

Nakts viesnīcā Druskininkos.

2. DIENA

Brokastis viesnīcā un neliela atpūta viesnīcas ūdens centrā (darba laiks no plkst. 10:00).

Plkst. 12:00 dosimies atpakaļ pagātnē, uz padomju varas ideoloģijas pieminekļu kompleksu “Grūtas parku”. Šeit izstādīti no visas Lietuvas atvesti Ļeņina, Staļina un citu padomju varas pārstāvju pieminekļi un visdažādākā to laiku atribūtika. Tur atrodas arī bērnu spēļu laukums un interesants zoodārzs, kurā ir gan kamielis, gan strauss, gan ēzeļi un baloži. Noskaņas pastiprināšanai fonā būs dzirdama padomju laika mūzika. Pēc kārtīgas pastaigas tur pat parka teritorijā ieturēsim pusdienas.

Tālāk dosimies apskatīt Merķines piramīdu. Merķines piramīda ir mistisks, unikāls, Dievam par godu radīts cilvēka izveidots projekts - stikla kupols ar restotu konstrukciju, kuras vidū atrodas Povilasa piramīda. Vai šai vietai ir dziedniecisks spēks, par to vēl šodien zinātnieki strīdas. Lai kā tur būtu, uzlādēt “dievišķo enerģiju” un nogaršot ar to uzlādēto “ūdeni” šeit ir gaidīts katrs.

Atpakaļceļā būs 1 stunda brīvā laika Viļņas lielveikalā "Akropole" pusdienu ieturēšanai.

Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

Iespējamās papildizmaksas:

OBJEKTS VAI PASĀKUMS

PIEAUGUŠIE

BĒRNI

Ar “Snoras Snow Arena” pakalpojumu izcenojumiem varat iepazīties šeit (klikšķināt uz saites)

Gaisa trošu tramvajs vienā virzienā

3 EUR

2.70 EUR bērniem no 5 gadu vecuma, senioriem 65+)

Ieeja “Grūtas parkā”

7.50 EUR

6 EUR (bērniem no 6 līdz 16 gadiem)

Iespējamo papildizmaksu cenas norādītas orientējoši un var mainīties!

 

Ceļojuma pamatvaloda – latviešu.

80.00
Lietuva 2 dienas, 1 nakts
līdz 22. novembris 2020

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: