Igaunija. Zelta rudens Sāremā!

Skolēnu brīvlaikā dodamies apskatīt Igaunijas lielāko salu – Sāremā – rudenīgā tērpā! Varbūt gar Veinatammes dambja malām redzēsim desmitiem gulbju, kas saposušies, lai dotos ceļā ziemu pavadīt siltākās klimata joslās...

Ceļojuma programma

1. DIENA

Plkst. 7:00 izbraucam no Rīgas, Zinātņu akadēmijas laukuma. Brauciens līdz prāmim Virtsu ostā. Ap plkst. 11:25 pārcelšanās uz Muhu salu. Muhu salā apmeklēsim Koguvas etnogrāfisko brīvdabas muzeju – igauņu rakstnieka Juhana Smūla dzimto ciemu. Muzejs ir interesants ar to, ka tas ir atvērts dienu un nakti, jo ciematā, kuru joprojām apskauj 200 gadus vecais akmens žogs, joprojām dzīvo vietējie iedzīvotāji. Ceļa turpinājumā - Kāli meteorīta krāteris, kas ir apskatei pieejamākais un iespaidīgākais krāteris Baltijā. Kā stāsta leģenda, reiz no debesīm pāri pasaulei lija ugunīgs lietus, un viena no tā lāsēm iekrita Sāremā salā. Kā liecinieku līdz pat šai dienai tā atstājusi īpatnēju piltuvveida krāteri, kurš ar savu mistisko pievilcību valdzina katru apmeklētāju kā vasarā, tā ziemā. Šeit būs iespējams paēst siltas pusdienas un tad jau dosimies tālāk uz Kuresāri – Sāremā salas galvaspilsētu, kuras mājīgās ieliņas aicina doties lēnā pastaigā un iegrieztiesBīskapa pilī, kura ir vecākā viduslaiku pils Baltijā. Ap plkst. 16:00 ieradīsimies viesnīcā. Brīvais laiks atpūtai ūdens centrā (apmeklējums ir iekļauts cenā).

2. DIENA

Brokastis viesnīcā. No rīta brīvais laiks rīta peldei peldbaseinā.

Ap pusdienas laiku dosimies ceļā uz vietām, kas ar vēju ļoti draudzējas – Pangas stāvkrastu, kas ir 20 metru augsta, kadiķu ieskauta klints pašā jūras krastā, unAnglas vējdzirnavu kompleksu – šeit slejas piecas vējdzirnavas, no kurām vienās pēc rekonstrukcijas tiek malti milti. Kompleksa kultūras mantojuma centrā iespējams apskatīt raksturīgās Sāremā dzirnavas, holandiešu tipa dzirnavas, miltu malšanas procesu, ekspozīciju ar seniem darbarīkiem.

Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

 

PADARI SAVU ATPŪTU SĀREMĀ VĒL ĪPAŠĀKU, IZVĒLOTIES VIENU NO DIVĀM PIEMAKSĀM:

- piemaksā  29  EUR un papildus saņem paku "SPA + vakariņas" tajā ietilpst vakariņas (bufetes galds), sāls istabas apmeklējums (30 min) un  viena no šīm SPA procedūrām pēc izvēles*:

  • Augu pērļu vanna ar dažādiem ekstraktiem - 15 min;

  • Manuālā zemūdens masāža - 15 min.;

  • Šarko duša - 15 min.;

  • Klasiskā masāža – 20 min.;

  • Karstie parafīna cimdi - 20 min.;

  • Karstās parafīna zeķes - 20 min.;

  • Parafīna-ozekerīta terapija - 20 min.;

  • Solārijs - 6-10 min.

- piemaksā 55 EUR / par divām personām un papildus saņem paku “Romantika Sāremā diviem” *, kurā ietilpst pudele dzirkstošā vīna viesnīcas numurā, 3 ēdienu vakariņas  a la carte restorānā un relaksāciju sāls istabā.

* "SPA + vakariņas" un "Romantika Sāremā diviem" pakas ir nepieciešams pieteikt un pasūtīt iepriekš – ne vēlāk kā 10 dienas pirms ceļojuma.

!!! Pasūtot procedūras ir jārēķinās, ka tās var tikt rezervētas sākot no 16:30, līdz ar to 1. dienā var nepietikt laika apskatīt Bīskapa pili. Pasūtīt procedūras pēc ierašanās viesnīcā nebūs iespējams.

Iespējamās papildizmaksas:

OBJEKTS VAI PASĀKUMS

PIEAUGUŠIE

BĒRNI

Serves bākas apmeklējums

5 EUR

5 EUR

Kuresāres Bīskapa pils apmeklējums

8 EUR

6 EUR bērniem no 8 gadu vecuma (kā arī ar ISIC, ITIC, IYTC kartēm un pensionāriem)

Pusdienu zupa Anglas vējdzirnavu kompleksā

4 EUR

4 EUR

Pusdienu zupa ar saldo Kāli traktierī

7 EUR

7 EUR

Anglas vējdzirnavu kompleksa apmeklējums

4 EUR

2 EUR bērniem no 7 gadu vecuma, studentiem

Iespējamo papildizmaksu cenas norādītas orientējoši un var mainīties!79.00
Igaunija 2 dienas, 1 nakts
Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: