Igaunija. Baltās dāmas svētki Hāpsalu un atpūta SPA viesnīcā!

Sagādājiet sev burvīgu atpūtu lieliskā SPA viesnīcā netālu no jūras Hāpsalā! Cenā iekļauta atpūta ūdens centrā ar 6 dažādām pirtīm un relaksāciju jūras ūdens peldbaseinā. Vēl apskatīsim romantisko Hāpsalu, kurā norisināsies svētki par godu Bīskapa pils Baltajai dāmai, krāšņo Keilas ūdenskritumu un Tallinu.

Ceļojuma programma

1. DIENA

7:00 izbraukšana no Rīgas. Ap pusdienas laiku ieradīsimies Hāpsalu – nelielā piejūras pilsētiņā, kas savu uzplaukumu piedzīvoja 19. gs. sākumā attīstoties kā kūrorts, uz kuru savas vasaras brīvdienas devas pavadīt krievu cari. Šodien Hāpsalu pārsteidz ar savu bagāto koka arhitektūras pūru, no kurām visgreznākais nams – Kuursaal – slejas piejūras promenādes malā un aicina uz nelielu pasēdēšanu tās brīnišķīgo koka grebumu izdekorētajā kafejnīcā.

Brīvajā laikā baudīsim Baltās dāmas svētkus. Kā vēsta nostāsti, starp Hāpsalu Bīskapa pils noslēpumainajiem mūriem dzīvo viena no Igaunijas visslavenākajām leģendām - "Baltā Dāma". Šai leģendai ir veltīts pasākums "Baltās Dāmas Laiks", kas notiek katru gadu augustā pilnmēness laikā. Pilsētā notiek vairāki koncerti, teātra izrādes, mākslas pasākumi un gadatirgus vecpilsētas ielās. Izbaudīsim šo svētku atmosfēru!

Ap plkst. 17:00 dosimies uz viesnīcu. Brīvais laiks atpūtai viesnīcas ūdens un saunu centrā “Day SPA” (cenā iekļauts 3 h SPA apmeklējums; darba laiks līdz plkst. 22:00) vai individuālai pilsētas apskates turpināšanai.

Nakts viesnīcā “Fra Mare Thalasso SPA”.

2. DIENA

Rīta pelde (“Day SPA”) darba laiks no plkst. 6:00-9:00), brokastis viesnīcā (no plkst. 7:00).

Plkst. 10:30 dosimies tālāk apskatīt vienu no viskrāšņākajiem Igaunijas dabas veidojumiem: 6 m augsto un 60-70 m plato Keilas ūdenskritumu.

Ap pusdienas laiku ieradīsimies Tallinā. Pilsētas apskati sāksim ar nelielu ekskursiju pa vecpilsētu. Tās unikālā vērtība ir labi saglabājusies viduslaiku vide, kuru joprojām brīžiem ieskauj viduslaiku aizsardzības mūri. Iepazīsimies ar Trīs Māsām, Resno Margaritu, Garo Hermani, no Augšpilsētas pavērsimies uz Lejas pilsētu, apskatīsim vienu no Eiropas vecākajiem rātsnamiem un pašu vecāko aptieku.

Brīvais laiks Tallinas vecpilsētā.

Izbraukšana uz Rīgu plkst. 17:00. Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

115.00
Igaunija 2 dienas, 1 nakts
Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: