Atpūta un relaksācija Mikolajkos!

Piedāvājam pavadīt dažas jaukas, iespaidiem bagātas un bezrūpīgas dienas, lieliskā četrzvaigžņu viesnīcā Hotel Golebiewski ar akvaparku “Tropikana”. Labākā dāvana mīļotajai, bērniem vai pašam sev!

CEĻOJUMA PROGRAMMA

1. DIENA

06:00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Lietuva, Polija. Pa ceļam Sv. Lipkas klostrerī apmeklējums (pēc vēlēšanos par papildmaksu). SV. Lipka klosteris – Jezuītu klosteris, kas tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem baroka arhitektūras pieminekļiem Polijā. Pēc leģendas, šajā vietā ap 1300.gadu uz liepas, kas auga tajā vietā, kur tagad atrodas baznīca, parādījās Dieva Mātes figūras ar bērnu uz rokām. Bet galvenais, ka šajā kompleksā Jūs pārsteigs - Bazilikas iekšienē atrodas ļoti daudz vērtīgu mākslas darbu. Kā galveno mākslas darbu jāmin bazilikas ērģeles, kuras uztaisīja 1721.gadā Jan Josue Mosengel no Królewca. Bazilikā regulāri tiek organizēti ērģeļmūzikas koncerti, kuru Jums būs iespēja noklausīties! Pēc tam iebrauksim Rešelas pilī. Rešelas pils - Pirmās ziņas par pirmo aizsargceltni, kas te tika uzbūvēta no koka, nāk no 1241.gada. Aizsargceltni pie Sajnas upes uzbūvēja krustneši, kas iekaroja šo vietu, kur agrāk atradās seno prūšu apmetne. Līdz mūsu dienām pilsētā ir saglabājusies Varmijas bīskapu pils (XIV-XVI gs.). 1350. gadā bīskaps Jans I no Misinas sāka šeit tagadējās pils būvniecību. 1976-85 gados pils tika izremontēta un pielāgota mākslas galerijai. No pils cilindriskā torņa paveras skaists skats uz pilsētu un tuvāko apkārtni. Pēc pastaigam ierašanās Mikolaikos, izvietošanās viesnīcā. Atpūta un brīvais laiks – ūdens atrakciju parks, pilsētiņas apskate, izklaides pēc jūsu vēlēšanās. Vakariņas – zviedru galds. Vakarā ir iespējams apmeklēt diskotēku naktsklubā, slidotavu vai boulingu . Nakts viesnīcā.

2. DIENA

No 7:00 līdz 11:00 - brokastis, zviedru galds. Ūdens atrakciju parks - no 7:00 līdz 12:00. Ap 12:00 - viesnīcas numuriņu atbrīvošana. Pēc izrakstīšanās no viesnīcas iebrauksim turpat netālu izveidotajā piedzīvojumu un pārsteigumu pilnajā parkā Galindija. Šeit jūs sagaidīs nervu kutinoša sagaidīšana, īsto mežoņu uzbrukums un atraktīva ekskursija, kuras laikā uzzināsiet, kā dzīvoja senā baltu tauta Galindi.(ekskursija par papildmaksu) Izbraukšana uz Rīgu. Vakarā atgriešanās Rīgā.

109.00
Polija 2 dienas, 1 nakts
Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: