Lietuva un Polija. No Druskininku ūdeņiem līdz Augustovas kanāliem!

Ja vēlaties pavadīt brīvdienas slēpojot uz kalna vasarā, plunčājoties akvaparkā vai arī izbaudīt relaksējošu braucienu ar kuģīti pa Augustovas kanālu, tad neliedziet sev īsu atpūtu un dodieties ceļojumā uz Lietuvu un Poliju!

Ceļojuma programma

1. DIENA

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Lietuva, Polija. Ap pusdienlaiku ierašanās Polijā, Vigras nacionālajā parkā. Vigri klostera komplekss ir celts 17.-18. gs. un atrodas uz skaistas pussalas. Klostera baznīca lepojas ar greznu interjeru, krāšņām kapellām un septiņiem altāriem, kuri atgādina par laiku, kad šeit saimniekoja kamaldiešu ordeņa mūki. No zvanu torņa paveras lielisks skats uz visu pussalu un ezeru. Klosteri 1999. gadā ir apmeklējis arī Romas pāvests Jānis Pāvils II.

Augustova ir neliela Polijas kūrortpilsēta, kas lepojas ar 19. gs. tehnikas brīnumu - Augustovas kanālu, kas tika celts, lai savienotu Vislas un Nemunas upes, un lai varētu nokļūt līdz Baltijas jūrai. Dosimies izbraucienā ar kuģīti, lai izbaudītu slūžu darbību, ezerus un apkārtnes skaistumu. Brīvais laiks Augustovā vakariņām, vai pastaigai pa “kanālu pilsētas” ieliņām.

Nakts viesnīcā Polijā.

2. DIENA

Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Lietuvu. Druskininki kā kūrortpilsēta ir zināma jau no 1794. gada. Pilsētā un tās apkārtnē darbojas daudzas SPA viesnīcas, šeit ir veselīgs gaiss un skaista, sakopta apkārtne. Pilsētas apskate un minerālūdens degustācija. Pēc tam - iespēja atpūsties akvaparkā vai baudīt slēpošanas priekus.Akvaparkā “AQUA MEDUNA” Jūs sagaida 20 dažādu veidu pirtis un saunas: somu, romiešu un turku. Mazākajiem bērniem ir atvēlēta īpaša atpūtas zona “ DruFun Park” - šeit atrodas dažādas kāpnes un tiltiņi, slīdkalniņi un labirinti, tīkli un šūpoles. Slēpošanas kompleksa “Snoras Snow Arena” kopējais trašu garums 1100 m, kalniņu augstums: 66 m. Šeit d arbojas slēpju noma un kafejnīca. No pilsētas līdz slēpošanas arēnai var nokļūt ar gaisa trošu tramvaju. Brauciena laikā no 45 m augstuma var izbaudīt apkārtnes panorāmu. Atceļā neliela pietura Kauņā pie lielveikala “MEGA”, kurā atrodas Baltijas valstīs visaugstākais akvārijs - 10 metri. Tajā var apskatīt dažādas tropisko zivju sugas, kā arī Karību jūras haizivis. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Iespējamās papildizmaksas:

OBJEKTS VAI PASĀKUMS

PIEAUGUŠIE

BĒRNI

Brauciens ar kuģīti pa Augustovas kanāliem

30 PLN

20 PLN (līdz 10 g.)

“AQUA MEDUNA” apmeklējums (2 h)

13 EUR

10 EUR (7-17 g.)

“AQUA MEDUNA” apmeklējums, ieskaitot pirtis (2 h)

18 EUR

 

Slēpošana “Snoras Snow Arena” (2 h)

23 EUR

18 EUR (līdz 7 g.)

Slēpju komplekta noma

19 EUR

13 EUR

Funikulieris Druskininkos uz “Snow Arena” (turp-atpakaļ)

5 EUR

4.50 EUR

 

69.00
Lietuva 2 dienas, 1 nakts
līdz 22. jūnijs 2020

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: