Skaistums, saldumi un vīns! Pasūtījuma grupām!

8. marts ir brīnišķīgā diena! Tai dienai jābūt gatavai katrai sievietei, tāpēc mēs aicinām doties svētku braucienā kopā un jau sākt svīnēt!

Brauciena programma:

Izbraukšana plkst. 8:00 no Rīgas.

Ogas skaistumam


Ekskursija ar degustāciju saimniecībā "Strēlnieki". Jāņa Bieranda zemnieku saimniecības "Strēlnieki specializācija ir lielogu dzērveņu un augstkrūmu melleņu audzēšana, kā arī stādu pavairošana. Tāpat arī viņi sniedz konsultācijas lauku ierīkošanā potenciālajiem dzērveņu un melleņu audzētājiem.

Vēsture mīlestībai


Jaunmoku pils komplekss ir atpazīstams un pieprasīts kultūrvēsturisks objekts — medību pils ar savu vēsturi un arhitektūru, kas ļauj sabiedrībai baudīt kultūras vērtības un sakārtotu vidi, sniedzot izzinošus un daudzpusīgus pakalpojumus, atbilstoši vietas unikalitātei, apmeklētāju interesēm un vajadzībām.

Šokolāde garastāvoklim


Ekskursija Pūres Šokolādes muzejā. Apmeklējot šokolādes muzeju, varēsi aktīvi piedalīties izziņas procesā, noskatoties vēsturisko filmu par šokolādes ražošanas un tapšanas procesu. Un, protams, kopā ar tehnologu izgatavot dažādus šokolādes saldumus!

Vīns iedvesmai


Vīnu degustācija un iepirkšanās Dienliliju vīna ražotnē. Dažādos vīnus vieno kopīgais nosaukums —
Vējkalnietis. Vīni gatavoti tikai no Latvijā audzētām izejvielām: augļiem, ogām, dārzeņiem, ziediem. Vīni ir ekoloģiski tīri, jo audzēšanā netiek izmantoti augu aizsardzības līdzekļi un gatavam vīnam netiek pievienoti garšas uzlabotāji un ķīmiski konservanti — sulfīti. Šajā vīna darītavā vīns top ar precīzu, rūpīgu roku darbu. Pēc degustācijas uz vietas, veikaliņā, būs iespēja iegādāties 21 dažādu šķirņu vīnus.

Pilsēta atklāšanai


Ekskursija Talsos. Talsi ir pilsēta ar odziņu. Būs iespēja apmeklēt Talsu Radošo sētu (kultūras nams, mūzikas skola, jaunrades centrs), baznīckalnu un jauno promenādi gar Talsu ezeru.

Atgriešanās Rīgā .

19.00
Latvija 1 diena
Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 19:00
Sestdiena 10:00- 15:00 Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: