Lietuva. Sagaidām 2021. gadu Viļņā!

Balti apsnigusi Traķu pils, krāšņos rotājumos ietērpta un mirdzoša Viļņa, līksmība tirdziņos, glāze kūpoša karstvīna viegla sala laikā un krāšņs svētku salūts – to visu var piedzīvot sagaidot Jauno 2020. gadu Lietuvas galvaspilsētā!

Ceļojuma programma

1. DIENA

Plkst. 10:30 izbraucam no Rīgas. Ap pusdienas laiku viesosimies vienā no vēsturiskajām Lietuvas galvaspilsētām – Traķos. Šī nelielā pilsētiņa var lepoties ar vienu no lielākajiem viduslaiku aizsargcietokšņiem Lietuvā un ir vienīgā pils uz salas visā Austrumeiropā. Traķi var lepoties arī ar savu karaīmu kopienu – šo tautiņu kā varenus karotājus no Krimas uz Lietuvu 14. gadsimta beigās atveda lielkņazs Vitauts. Cauri gadsimtiem karaīmi saglabājuši savas tradīcijas, rakstību un valodu, kā arī par vienu no Traķu atpazīstamības simboliem kļuvuši viņu kibinai pīrādziņi, kurus iespējams nobaudīt kādā no pilsētiņas kafejnīcām.

Plkst. 17:00 turpinām ceļu un dodamies uz Lietuvas galvaspilsētu. Iesākumā apmeklēsim lielveikalu, lai iegādātos visu nepieciešamo Jaungada sagaidīšanai un tad turpināsim ceļu uz viesnīcu.

Ap plkst. 19:00 iekārtošanās viesnīcā “Panorama Hotel”, kas atrodas 25 minūšu gājiena attālumā no Viļņas vēsturiskā centra. Brīvais laiks vai došanās nelielā pastaigā pa skaisti izgaismoto Viļņas vecpilsētu un Ziemassvētku tirdziņu kopā ar grupas vadītāju.

Jauno gadu piedāvājam sagaidīt pēc saviem ieskatiem.

2. DIENA

Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas plkst. 11:30. Tālāk dosimies uz “Vichy” ūdens parku, kur jūs sagaida lieliska Franču Polinēzijas salu atmosfēra un dažādas izklaides visai ģimenei. Šeit būs atpūta virpuļvannās, okeāna viļņu aicinošās izklaides, nobraucieni pa ūdens caurulēm, dažādi bāri un daudz kas cits! Pusdienot iespējams “Bistro Aloha” vai restorānā “Aloha”. Ūdens priekiem paredzētas 3 stundas. Tiem, kam ūdens prieki neiet pie sirds, būs iespēja ap skatīt Viļņas vecpilsētu dienas gaismā – šaurās, līkumainās ieliņas, dzīvojamās mājas ar dakstiņu jumtiem, senās pilsētas sienas, Rātsnams, Sv. Annas baznīcu, Užupis Republika ...

Izbraukšana uz Rīgu plkst. 15:30.

Vakarpusē ap plkst. 20:30 atgriešanās Rīgā.

Iespējamās papildizmaksas:

OBJEKTS VAI PASĀKUMS

PIEAUGUŠIE

BĒRNI

Ieejas maksa Traķu ezerpilī

8 EUR

4 EUR

3 h biļete “Vichy” ūdens parkā (visas cenas šeit)

22 EUR (no 18 g.v.)

No 9 EUR līdz 16 EUR

3 h ģimenes biļete “Vichy” ūdens parkā (2 pieaugušie + bērns līdz 13 g.v.)

48 EUR

3 h ģimenes biļete “Vichy” ūdens parkā (2 pieaugušie + bērns līdz 13 g.v.)

Iespējamo papildizmaksu cenas norādītas orientējoši un var mainīties!

 

 

89.00
Lietuva 2 dienas, 1 nakts
līdz 1. janvāris 2021

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: