JAUNAIS GADS BALTKRIEVIJĀ: Minska, Dudutki, Miras pils!

Jauno gadu sagaidīt Baltkrievijā - lielisks laiks, lai dotos ceļojumā uz Baltkrieviju. Jūs redzēsiet valsts galvenās ievērības cienīgās apskates vietas tik neparedzamajā, taču burvīgajā ziemas sezonā, sajutīsiet svētku atmosfēru īsti baltkrieviskā garā, varēsiet pievienoties jautrām svinībām un iepazīt pašas kolorītākās paražas un tradīcijas.

Ceļojuma programma

1.diena

29.12. Izbraukšana no Rīgas pl., 6.00 . Ierašanās Minskā .Izvietošana viesnīcā. Ekskursija pa Minskas pilsētu: pa vēsturisko centru , apmeklējot  Augšējo pilsētu, Trīsvienību priekšpilsētu , Svētā gara katedrāli.

Vakariņas ( pēc vēlēšanās)  kādā  tradicionālā baltkrievu krogā, vietējā kulinārā mantojuma baudīšana,pagaršojiet neatkārtojamos baltkrievu draņikus  ( kartupeļu pankūkas )!

Brīvais laiks. Naktsdzīves mīļotājiem ir iespēja apmeklēt kādu no Minskas diskotēkām. Viesnīca  Minskas centrā “Planēta”.

2. diena

30.12. Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz vienu no Baltkrievijas visvairāk apmeklētajiem muzejiem – etnogrāfisko muzeju Dudutki (40 km no Minskas). Jūs varēsiet apskatīt vienīgās darbojošās vējdzirnavas Baltkrievijā un nobaudīt dzirnavnieka cienastu, Jūs paviesosieties podnieka darbnīcā, apmeklēsiet senatnīgu 19.gadsimta smēdi, kurā varēsiet izkalt sev veiksmes pakavu… Kā arī pabūsiet galdniecības daiļamatnieka darbnīcā un krāšņā maizes ceptuvē. Turklāt muzeja teritorijā ir arī stallis ar Orlova rikšotājiem, strausi, mežacūkas un citi zvēri. Ekskursijas laikā Jūs sagaidīs 3 dažādas degustācijas: pie samogona aparāta (samogons, maize, sālīts gurķis, medus), maizes ceptuvē (svaigi cepta maize, 3 veidu sieri, sviests, tēja) un dzirnavās (zemnieku maize ar speķi). Uz vietas varēsiet iegādāties jaukus suvenīrus. Atgriežšanās Minskā.  Pusdienas kafejnīcā vecpilsētā (pēc izvēles, papildu maksa 7 € ). Brīvais laiks: varēsiet apmeklēt Ziemassvētku un Jaunā gada tirdziņus vai lielākos tirdzniecības centrus, kur iespējams iegādāties dāvanas un suvenīrus.  Vakarpusē iesakām Jums aplūkot pavisam citādu Minsku! Jums tiks piedāvāta romantiska un noslēpumaina vakara ekskursija, kas ievērojami papildinās Minskas apskates ekskursiju. Stāvot Baltkrievijas Nacionālās bibliotēkas skatu laukumā, Jūs varēsiet vērot naksnīgās Minskas ugunis un klausīties pilsētas mītus un leģendas. 

Nakšnošana viesnīcā “Planēta”, Minskas centrā.   

3. diena

31.12. Brokastis. Ekskursija uz Miras pils, kas iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Pils kompleksu ieskauj iespaidīgi aizsardzības vaļņi un angļu parks 

Pēcpusdienā  brīvais laiks Minskā, pastaiga pa pilsētu – viss tuvumā! Vakarā Jūs gaida Jaunā gada svinības mājīgā viesnīcas restorāna (pēc izvēles pasūtīt un apmaksāt birojā, cena 65 eur. 22.00 - 5.00, varēsiet sagaidīt Jauno gadu ar izklaides programmu, kur piedalīsies aktieri, vakara vadītāji būs bagātīga ēdienkarte, Salatētis, mūzika dažādām gaumēm. Nakšnošana viesnīcā “Planēta”, Minskas centrā.

4.diena

01.01. Brokastis. Apmeklēsim armijas Salatēta rezidenci , 1939.gada robežas nostiprināšanas ansambļa ”Staļina līnijas” kompleksu. Ceļš mājup. Pauze  lielveikalā  ar mājās vedamo gardumu iegādi. Vakarā atgriešanās Rīgā.

Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizde­vumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta.

Ieiejas biļetes :

  • Stalin-line.by 7.5 €, bērniem 4 €
  • Stalin-line.by 8 € , bērniem ar dāvaniņu ( 0.5 kg konfektes)
  • Dudutki 11.0

Ekskursija ar degustācijām: maize, sīpols, speķis, kāposts,samagons ar tradicionālajām uzkodām, siers, sviests, zālu tēja,  apmeklēsiet dažādas darbnīcas, kur redzēsiet demonstrējumus,varēsiet pavizināties ar zirgiem.

Pusdienas vecpilsētā     -  7 €

  • Mira pilis            -  7.5 €
  • Skatu laukums 2.5 €
  • Jaunā gada vakariņas 65 € (Precīza programma bus zināma septembrī).

Valūta Baltkrievijā – baltkr.rublis  1 € = ~2.29  BYN

ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos; • pilsētas sabiedriskais transports.  *ieejas biļešu cenas var mainīties!

Iesakām ņemt līdzi ~150 €

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:

Pase, kas derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgrie­šanās no ceļojuma. Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja.

LR pilsoņu pases, kas izdotas līdz 30.06.2002, sākot ar 01.07.2008. nebūs de­rīgas braucie­niem uz ārzemēm!

      min.cilveku skaits grupā – 42

149.00
Baltkrievija 3 dienas, 2 naktis
līdz 31. decembris 2020

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: