JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA MEŽOTNES PILĪ!

Sagaidīt Jauno gadu pilī ir katra ceļojumu cienītāja sapnis. Jaungada naktī katrs vēlēsies īstenot savu bērnības sapni – kļūt par bruņinieku, princesi, karali vai pat par burvi. Koši tērpi, kopīga jautrība ar šampanieša glāzi un salūtu, 19. gs. Latvijas klasicisma pērlē – Mežotnes pilī būs neaizmirstams notikums. Pils celta pēc itāļu arhitekta Džakomo Kvarengi projekta. Kupolu zāle, kas veidota klasicisma stilā un atgādina Romas Panteonu – pils lepnums un dārgums. No logiem paveras brīnišķīgs skats uz vienu no sakoptākajiem ainavu parkiem Latvijā. Viesiem tiks piedāvāts apmesties uz naktsmītni labiekārtotos numuros un luksu klases numuros. Visiem numuriem pilī ir savi nosaukumi: Doroteja, Elēģija, Šūberts, Ceļotājs,Atmiņas u.c.

Programma

1. DIENA

Izbraukšana no Rīgas ~10:00 .

Došanās uz Jelgavu.

Ekskursija svinīgi izrotātajā pilsētā.

Ekskursijas laikā redzēsim Mītavas pili – paša Rastrelli meistardarbu. Pils tika uzbūvēta kā ziemas rezidence, bet mūsdienās Jelgavas pils  ir lielāka baroka stila pils Baltijā, mums būs iespēja pastaigāties parkā. Tālāk dosimies uz Pētera Akadēmiju, kur kādreiz tika atvērta pirmā augstskola Latvijā. Varēsim pastaigāties pa garāko gājēju tiltu, kā arī dosimies pie vietējā apskates objekta-skulptūras – strūklakas „Jelgavas students”.

Tālāk dosimies uz Bausku, kur varēsim apmeklēt viduslaiku pili, kuru vēl 13.gs. ir uzcēluši vācu bruņinieki-krustneši. 15.gs. Livonijas ordeņa cietokšņa drupas Mūsas un Mēmeles satekā ir Bauskas pils vecākā daļa, savukārt jaunākā – Kurzemes hercogu rezidence – celta 16.gs. beigās. Tā ir vienīgā pils Latvijā, kas ilustrē renesanses un manierisma arhitektūras un lietišķās mākslas izpausmes Kurzemes hercogistē. Apmeklētājiem tiek piedāvāta pilsdrupu apskate un skatu laukums tornī, pils vēstures ekspozīcija, tematiskās izstādes „Tērps un rotas Kurzemes hercogistē (1562-1620)” un „Bauskas pils – militārs nocietinājums”, kā arī iespēja piedalīties programmā „Galma sadzīves kultūra 16.gs. beigās-17.gs. pirmajā pusē”. Pilī regulāri notiek klasiskās mūzikas koncerti.

Iekārtošanās Mežotnes pilī.

Sagatavošanās Jaunā gada sagaidīšanai.

Piedāvājam Jums vakariņas ar izklaides programmu Mežotnes viduslaiku pilī.

Šī skaistā pils ir celta klasicisma stilā. Apkārt pilij ir parks angļu stilā, kas ir sadalīts 3 daļās: pagalms, vasaras dārzs un ziemas parks (pilna informācija par svētku ēdienkarti un šova programmu būs pieejama vēlāk).

Svētku nakts pilī.

 

2. DIENA

Brokastis pili.

Aptuveni plkst. 10:30 numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Zemgales zemnieku saimniecību, kas popularizē nacionālo dzīvesveidu, godājot tautas tradīcijas un kultūru, tieši tur mēs varēsim neparasti pavadīt 1. janvāri.

Mūs gaida folklora pusdienas, kuru laikā, pulcējoties pie ugunskura (neaizmirstiet paņemt līdzi pledus), mēs varēsim noklausīties aizraujošos vietējo iedzīvotāju stāstus tautas tērpos, uzzināt par šo vietu vēsturi un kultūru. Lai nenosaltu, pagaršosim tradicionālos latviešu ēdienus, kuri ir gatavoti no dabīgiem Latvijā audzētiem produktiem, garšīgāko zupu ar svaigi ceptu maizīti un augļu pīrāgu ar karstu tēju.

Izbraukšana mājup.

Atgriešanās Rīgā vakarpusē.

88.00
Latvija 2 dienas, 1 nakts
līdz 1. janvāris 2021

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: