JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA KURZEMĒ, BALTIJAS JŪRAS PIEKRASTĒ!

Aicinām sagaidīt Jauno gadu vienā no populārākajām tūrisma vietām Latvijā – Liepājā. Izbaudīt tās svētku krāšņumu un noslēpumainību, pilsētā - kur piedzima vējš. Būt neformālam, savdabīgam, atbrīvoties no rāmjiem un būt radošiem, pacelt glāzes pusnaktī draugu kompānijā un varbūt iegūt jaunus, priecāties par salūtu, dejot un izklaidēties. Esiet pārliecināti, ka šīs nakts iespaidus jūs atcerēsieties ilgi.

Programma

1. DIENA

Izbraukšana no Rīgas ~10:00 .

Došanās uz Liepāju.

Ierašanās Liepājā – pilsētā jūras krastā.

Ekskursija Liepājā. Liepāja – ostas pilsēta Baltijas jūras rietumu piekrastē, vienīgā pilsēta Latvijā, izņemot Rīgu, kas nodrošina sauszemes, gaisa un jūras satiksmes pakalpojumus. Liepājai ir ne tikai savs ģerbonis, bet arī himna, kas ir veltīta vējam, jūrai un brīvībai.

Pastaigas laikā vecpilsētā redzēsiet: Sv. Trīsvienības katedrāli, kurā var apskatīt  milzīgas mehāniskās ērģeles, Sv. Annas baznīcu, Piejūras parku, kur atrodas koncerta skatuve, kādreiz šajās telpās bija ierīkota pirts, kā arī redzēsim  pieminekli  „Spoku koks” – kurš veltīts slavenajai Latvijas rokgrupai „Līvi”.

Pēc pastaigas piedāvājam ekskursiju neparastā Liepājas koncertzālē.

Sapnis par savu koncertzāli Liepājā bija jau vairāk nekā gadsimtu sens. Jau 19. gadsimta beigās, 1896. gadā, Liepājas dome pieņēma lēmumu par koncertzāles nepieciešamību. Gadā šis liepājnieku sapnis beidzot realizējās – tika atklāta koncertzāle „Lielais dzintars”. Izcilā akustika, laikmetīgā ēkas arhitektūra un daudzfunkcionalitāte pievērsusi arī starptautisku speciālistu uzmanību, piešķirot koncertzālei dažādus apbalvojumus. Mūsdienīgās telpas piemērotas ne tikai mākslinieciski augstvērtīgiem kultūras notikumiem un izstādēm, bet arī konferencēm un korporatīvajiem pasākumiem.(Tūristiem, kuri iegādājās braucienu bez ekskursijas paketes, laikā, kad grupa dodas ekskursijā - brīvais laiks Liepāja).

Iekārtošanās viesnīcā. Sagatavošanās Jaunā gada sagaidīšanai.

Liepājas pilsētas viesus un iedzīvotājus aicina sagaidīt Jauno gadu pilsētas centrā, laukumā pie koncertzāles. Tieši tur katru gadu notiek svētku uguņošana. Tā ir saviļņojoša sajūta, kad notiek laika atskaite, gaidot jaunā gada iestāšanos, visiem vienlaicīgi korķējot vaļā šampanieti.

Vai arī piedāvājam sagaidīt Jauno gadu restorānā ar šova programmu (pilna informācija par svētku ēdienkarti un šova programmu būs pieejama vēlāk).

Svētku nakts viesnīcā.

 

2. DIENA

Brokastis viesnīcā.

Aptuveni plkst. 10:30 numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Rucavu, kur varēsim pavadīt svētku dienu Rucavas sieviešu sabiedrībā. (Tūristiem, kuri iegādājās braucienu bez ekskursijas paketes, laikā, kad grupa dodas ekskursijā - brīvais laiks Rucava).

Mūs gaidīs folklora pusdienas, kuru laikā Jums tiek piedāvāta kultūras programma. Jums būs iespēja iejusties Rucavas kultūrvidē, pagaršot autentisku lauku rudzu maizi ar medu, protams, kartupelīšus ar sviestiņu, kā arī neparastu ēdienu – kartupeļu plācenīšus ar gaļas pildījumu un mērci, kā arī varēsim visi kopā dziedāt tautu dziesmas un gatavot nacionālos ēdienus.

Izbraukšana mājup.

Atgriešanās Rīgā vakarpusē.

78.00
Latvija 2 dienas, 1 nakts
līdz 1. janvāris 2021

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: