Igaunija. Sagaidām Jauno gadu Tallinā, "Hotel PIRITA"!

Teiksim ardievas vecajam gadam un sveiksim Jauno gadu Tallinā! Krāšņs salūts, jampadracis pilsētas ielās, mūzika! Vēl būs iespēja apmeklēt izslavēto Tallinas Ziemassvētku tirdziņu, Jegalas leduskritumu vai ūdenskritumu, un gada pirmajā dienā atpūsties viesnīcas ūdens centrā!

Ceļojuma programma

1. DIENA

11:00 izbraucam no Zinātņu Akadēmijas Rīgāun dodamies uz Tallinu.

Tallinas iepazīšanu sāksim ar ekskursiju pa vecpilsētu, kuras unikālā vērtība ir labi saglabājusies viduslaiku vide, kuru joprojām brīžiem ieskauj viduslaiku aizsardzības mūri. Iepazīsimies ar Trīs Māsām, Resno Margaritu, Garo Hermani, no Augšpilsētas pavērsimies uz Lejas pilsētu, apskatīsim vienu no Eiropas vecākajiem rātsnamiem un pašu vecāko aptieku. Pēc ekskursijas brīvais laiks vecpilsētā, lai ieturētu maltīti vai apmeklētu Ziemassvētku tirdziņu, kas jau vairākus gadus pēc kārtas tiek atzīts par vienu no labākajiem Eiropā.

Ap plkst. 19:00 ir paredzēta ierašanās leģendārajā viesnīcā “Pirita Marina HOTEL & SPA”,  kurā dzīvoja 1980. gada olimpiādes dalībnieki. Brīvais laiks, lai turpinātu individuālu pilsētas iepazīšanu vai atpūstos pirms gadu mijas.

Plkst. 22:30 izbraukšana uz Jaunā gada sagaidīšanu Tallinas centrā, plkst. 01:00 izbraukšana atpakaļ uz viesnīcu.

Nakšņošana Tallinā.

2. DIENA

Uzmundrinoša rīta pelde (baseina darba laiks no plkst.9:00), brokastis viesnīcā (no plkst. 7:30 līdz plkst. 10:30). Plkst. 12:00  izrakstīšanās no viesnīcas.

Tālāk dosimies ārpus Tallinas uz Igaunijas visplatāko ūdenskritumu – Jegalu,  kurš ir 8 m augsts un 70 m plats un ap kuru laika gaitā ir izveidojies 300 m garš un 12 līdz 14 m dziļš kanjons. Īpaši iespaidīgs tas ir ziemā, kad pēc sala veidojas dažādu formu lāstekas, kas kopā sasalušas veido visdažādākos rakstus un labirintu mudžekļus.

Atgriešanās Rīgā ap plkst. 19:00.

95.00
Igaunija 2 dienas, 1 nakts
līdz 1. janvāris 2021

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: