Igaunija. Pērnavas apkārtnes aicinošās takas!

Pavadi divas mierīgas dienas pie dabas Pērnavā un tās apkārtnē! Ļaujies Igaunijas nesteidzīgajam ritmam un aicinošajām takām. Pērnavā paredzēta dzīvošana SPA viesnīcā ar neierobežotu ūdens centra apmeklējumu.

Ceļojuma programma

1. DIENA

Plkst. 9:00 izbraucam  no Zinātņu Akadēmijas Rīgā un dodamies uz Pērnavu.

Pērnavai piemīt īpaša romantikas un nebēdnības dzirksts. Tai ir platas, baltas smilšu pludmales, mežģīņu cakām greznotas koka mājas, piemineklis slavenajam juvelierim Gustavam Faberžē un daudz kas cits. Pērnavas izzināšanu sāksim ar dabas baudīšanu pastaigā pa Pērnavas piekrastes dabas rezervāta 600 m garo pārgājiena taku. Uz takas atrodas arī platforma, no kuras var lūkoties 341 hektārus plašajās mežu, lagūnas un piekrastes pļavu tālēs. Šeit ligzdo gan putni, gan abinieki, kā arī aug īpaši reti un aizsargājami augi. Tālāk dosimies apskatīt pilsētas ievērojamākos apskates objektus: Tallinas vārtus, rātsnamu, Jansena skulptūru un citas interesantas vietas.

Ap plkst. 15:00  ir paredzēta ierašanās viesnīcā. Brīvais laiks, lai turpinātu pilsētas iepazīšanu, pastaigai pa pilsētas promenādi vai atpūta viesnīcas ūdens un saunu centrā “Viiking Saaga” (centra apmeklējums ir iekļauts cenā). Te ir pieejams viens liels baseins ar dažādām atslābinošām atrakcijām, pretplūsmas, bērnu un Japānas baseini, burbuļvanna un dažādas pirtis: tvaika, aromātiskā, mitrā somu, zemas temperatūras un uz viesnīcas jumta – pirts, kas izveidota vikingu stila teltī. “Viiking Saaga” darba laiks - līdz plkst. 22:00.
Nakts viesnīcā Pērnavā.

2. DIENA

Brokastis viesnīcā.  Turpinām atpūtu viesnīcas ūdens un saunu centrā “Viiking Saaga” C daļā (rīta baseina darba laiks no 7:00 līdz plkst.10:00).

Pēc jaukās atpūtas viesnīcā plkst. 11:00 dosimies iepazīt Pērnavas apkārtnes dabas āres – sāksim ar garu pastaigu Sooma nacionālajā parkā pa Rīsas pastaigu taku, kura ir nepilnus 5 km gara. Rīsas dēļu pastaigu taka vijas caur purvu un Navesti upes mežu. Uz pastaigu takas ir vairāki apskates torņi, no kuriem lūkoties brīnišķīgajās tālēs, un atpūtas vietas piekusušajiem. Šeit pavadīsim apmēram 2 stundas.

Jesū ciemā, vietā, kur Navesti upe ietek Pērnavas upē, atrodas Pērnavas apriņķa garākais iekārtais tilts – 67 metri. Pašūposimies!

Un tad dosimies uz kādu īpašu, leģendām apvītu vietu - “Tori Hell”.  Šī vieta kādreiz bija ala - 6 m diametrā ar 32 m garu ceļu “uz elli”. Senas leģenda vēsta, ka šeit bildināta mīļotā nevar atteikt, savukārt, ja Tev vēl nav mīļotā, tad, ievēloties, pie tāda tiksi.
Vēla pusdienu pauze Pērnavas lielveikalā “Kaubamajakas”.
Plkst. 17:00 izbraukšana no Pērnavas. Vakarā atgriešanās Rīgā (apmēram plkst. 21-22).

Iespējamās papildizmaksas:

OBJEKTS VAI PASĀKUMS

PIEAUGUŠIE

BĒRNI

Vakariņas viesnīcā*

10 EUR

6 EUR - lidz 11 gadiem (ieskaitot)

*Vakariņas ir nepieciešams pasūtīt iepriekš – ne vēlāk kā 5 dienas pirms ceļojuma.
Iespējamo papildizmaksu cenas norādītas orientējoši un var mainīties!

Ceļojuma pamatvaloda – latviešu.

75.00
Igaunija 2 dienas, 1 nakts
Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: