Clif Beach&SPA 4*! Bulgārija

CLIF BEACH & SPA 4* http://thecliff-obzorbay.com/

pAR VIESNĪCU

CLIF BEACH & SPA 4*

Grezno četrzvaigžņu kūrortviesnīcu ieskauj pauguraini pakalni ar tradicionāliem bulgāru ciematiem un neskaitāmiem vīna dārziem. Kūrortviesnīca atrodas lieliskā vietā uz klintīm, piedāvājot skatu uz Melno jūru un Obzoras līci.

Kūrortviesnīcā The Cliff Beach & Spa tiek piedāvātas dažnedažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas, tostarp peldbaseins, burbuļvanna, tvaika pirts, sauna un atsevišķas procedūru telpas. Fitnesa centru un baseinus var izmantot bez maksas.

Klasiskā angļu stilā veidotie numuri un dzīvokļi ir iekārtoti elegantā manierē ar greznām detaļām. Visām naktsmītnēm ir gaisa kondicionētājs un balkons. Skaistās naktsmītnes papildina marmora grīda, kā arī klasisku un mūsdienīgu elementu kombinācija.

Kūrortviesnīcas The Cliff Beach restorānā, no kura paveras lielisks skats uz jūru, tiek pasniegti starptautiskās un bulgāru virtuves ēdieni. Viesi var relaksēties atpūtas bārā, baudot savu iemīļotāko kokteili. Uz vietas ir pieejams arī baseina bārs. Privāta autostāvvieta bez maksas tiek nodrošināta uz vietas, atkarībā no pieejamības.

408.00
Bulgārija 8 dienas, 7 naktis
līdz 1. septembris 2019

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: