Ziemeļpolijas valdzinājums!

Ziemeļpolijas valdzinājums!

Ceļojuma programma

1.diena

6:00 Izbraukšana no Rīgas. Ceļš caur Lietuvu. Ierašanās Polijā, Elblongā. Ekskursija Elblongā, senprūšu pilsētā, kura atrodas stratēģiski svarīgā vietā Vislas grīvā, un bija tirdzniecības punkts senajā Dzintara ceļā. Brīvais laiks. Check-in viesnīcā Elblongas rajonā. Nakts viesnīcā.


2. diena

Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz “Baltijas pērli” trīs pilsētām: Gdaņska – Sopota – Gdiņa. Katrai no šīm pilsētām ir savas atrakcijas: Gdaņska ir pilsēta ar 1000 gadu leģendas vēsturi; Sopota ir izklaides pilsēta; klusā Gdiņā tiek uzceltā viena no lielākajām ostām Baltijas jūrā. Ekskursija ar vietējo gidu (krievu valodā). Jauka iespēja apskatīt: Gdiņa un senie burinieki; kūrortpilsēta Sopota ar pastaigu pa Monte Kazino varoņu ielu un 516 garo molu; Gdaņska - vecpilsēta, kas vēsturiski izveidojusies gar Garo ielu un Garo tirgu, apskate: Moltavas krastmala, Krāna tornis, Garais tirgus, Artusa nams, Neptūna strūklaka – iecienīta mīlētāju satikšanās vieta, Sv. Maricas baznīca. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.


3. diena

Brokastis. Check-out no viesnīcas. Izbraukuma ekskursija uz Malborkas pili. Ekskursija pa Malborku ar vietējo gidu. Malborkas pils ir lielākā un vislabāk saglabātā ķieģeļu gotiskā celtne Eiropā. Pils ir iekļauta UNESCO kultūras mantojumu sarakstā. Malborkas pils apskate, kas ir lielākā, labi saglabātā, ķieģeļu gotikas aizsardzības būve pasaulē (kompleksa kopējā platība - 210 000 m²), kas uzskatāmi raksturo Vācu ordeņa krustnešu arhitektūru. Pils ir sava laika modernās restaurācijas tehnikas un filozofijas paraugs. Pils ir iekļauta UNESCO kultūras mantojumu sarakstā. Ceļš un mājām. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

 

115.00
Polija 3 dienas, 2 naktis
līdz 11. augusts 2019

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: