Pārsteidzošā Baltkrievija: Belovežas gārša, Grodno, Brest 2019!

Pārsteidzošā Baltkrievija: Belovežas gārša, Grodno, Brest 2019! Baltkrievija vienmēr ir dažāda un neparedzama, tā māk pārsteigt un allaž apbur jau no pirmās tikšanās reizes. Aicinām Jūs iepazīt Baltkrievijas daili, pastaigāties pa senatnīgajām ieliņām un apbrīnot neparasto arhitektūru. Aizraujošs ceļojums uz Belovežas gāršu , kur redzēsim lielākos Ziemeļeiropas dzīvniekus - sumbrus un ciemosimies Salatēva rezidencē!

Ceļojuma programma

1.diena  

 Izbraukšana no Rīgas plkst.  06:00.

Apstāšanās pusdienu ieturēšanai. Agrotūrisma komplekss “Korobčici” – Tūrisma komplekss stilizēts pēc 19. gadsimta muižas un šodien tā teritorija aizņem 16 hektārus, tā teritorijā atrodas vairāk kā 30 objekti, kuri lieliski iekļaujas apkārtējā dabā un papildina viens otru. Šeit pietiek vietas kā dabas objektiem, tā arī izklaidējošiem un pazinošā rakstura objektiem. Kompleksa centrālais elements ir restorāns, kas uzcelts labākajās baltkrievu tautas tradīcijās. Kompleksa teritorijā atrodas piecas ūdenstilpes, katra ir pilna ar zivīm. Apkārt – tilti, lapenes, piķu dobes, blakus ūdenstilpēm aploki, kur var redzēt mežonīgos dzīvniekus un putnus – kuiļus, briežus, nutrijas, fazānus, pāvus, strausus.  Kā arī šeit atrodas mednieku un zvejnieku mājiņas, dabas muzejs, kaltuve un daudz kas cits.

Kompleksa teritorijā iespējams pavizināties senatnīgā karietē, kuru velk trīs rikšotāji, vai doties izjādē ar tīrasiņu zirgiem.

Brauciens uz Brestu. Izmitināšana 3* viesnīcā Brestas centrā. .

Nakts  3* viesnīcā Brestas centrā

 

2.diena

  Brokastis. 9.00 no rīt- Memoriālā kompleksa “Brestas cietoksnis” apmeklējums. Senā apbūve, drupas, skulpturāli arhitektoniskās konstrukcijas, monumenti “Drošsirdība”, “Slāpes”, ceremoniju laukums, durklis-obelisks un mūžīgā uguns. Pec tam apskates ekskursija “Bresta – pierobežas pilsēta”. Iepazīšanās ar pilsētas kultūrvēsturisko mantojumu, tās senatnes un mūsdienu pieminekļiem: Svētā Simeona baznīcu, Nikolaja brāļu klosteri, 19.gs. – 20.gs. sākumā būvētajām greznajām savrupmājām.

 

Pēc izvēles agri no rīta  (sestdien, no plkst.6:00) iespējams apmeklēt (patstāvīgi_) tirdzniecības kompleksu “Baltkrievijas trikotāža”  Graevka .

Iespēja iegādāties Baltkrievijas kvalitatīvāko trikotāžu (sieviešu apģerbs) tieši no ražotājiem .  

Izbraukšana uz   Belovežas    gāršu  .

 Bagātīgas augu pasaules un izsmalcinātu ainavu apvienojums. Eiropas garākā egle, masīvie sumbri, pārsteidzoša dzīvnieku pasaules dažādība. Apskatīsim aplokus ar Belovežas gāršas iemītniekiem. Apmeklēsim dabas muzeju. Paciemosimies baltkrievu Salatēva rezidencē – pasakainā muižā ar daudzām celtnēm un 

pārsteigumiem,  kurā apmeklētāji tiek uzņemti visu gadu (pēc izvēles par papildu maksu). Salatēva un Sniegbaltītes savrupmājas, Salatēva dāvanu glabātuve “Skrabņica”, dzirnavas un burvju aka.

Atgriešanās Brestā.   Brīvais laiks. Pastaiga pa pilsētas galveno gājēju ielu, kur ik dienu saulrietā iespējams novērot Pētera I laika retro lukturu iedegšanas ceremoniju.

Nakts 3* viesnīcā Brestas centrā

3.diena

 Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas un došanās mājup. Pa ceļam – Grodņas apmeklējums. Grodņa – Baltkrievijas senākā un skaistākā pilsēta. Patstāvīga pastaiga pa gājēju ielu ar neskaitāmām kafejnīcām, restorāniem, mākslas galerijām, suvenīru veikaliņiem un modes preču veikaliem.Īstais laiks, lai veiktu  pirkumus, jo uz mājām labumi arī ir jāatved! Ceļš mājup.  Vakarā ierašanās Rīgā

   

114.00
Baltkrievija 3 dienas, 2 naktis
līdz 8. augusts 2019

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: