MANAS BRĪVDIENAS ČEHIJĀ!

MANAS BRĪVDIENAS ČEHIJĀ: Prāga - Karlovy Vary - Drēzdene

Ceļojuma programma

1.diena

6:00 Izbraukšana no Rīgas. Ceļš caur Lietuvu, Poliju. Ierašanās Varšavā. Ekskursija Varšavas vēsturiskajā centrā ar vietējo gidu (krievu valoda): Jaunā un Veca pilsētas, Krakovas priekšpilsēta, Jaunais Svjats, vēstniecības kvartāls, visaugstākā celtne Polijā – Kultūras un Zinātnes Pils, Karaliskā Pils. Brīvais laiks ar iespēju apmeklēt Varšavas kafejnīcas un nobaudīt poļu nacionālos ēdienus. Ceļa turpinājums. Ierašanās Olešnicā, check-in viesnīcā. Nakts viesnīcā Olešnīcā, Polijā.


2. diena

Brokastis, check-out no viesnīcas. Ceļš līdz Prāgai. Ierašanās Prāgā un check-in viesnīcā. Apskates ekskursija pa Prāgu vietēja gida pavadībā (krievu valodā), kuras laikā apskatīsiet Prāgas ievērojamākās vietas: Vecpilsētas laukumu, rātsnamu un slaveno astronomisko pulksteni, Sv. Nikolaja baznīcu, Kārļa tiltu, Hradčani rajonu ar Loretu, Sv. Vita katedrāli, Sv. Georga baziliku un lielisku Prāgas panorāmu. Vakarā piedāvājam izbaudīt čehu virtuvi, apmeklējot vienu no Vecpilsētas krogiem. Nakts viesnīcā Prāgā, Čehijā.


3. diena

Brokastis. Brīvais laiks Prāgā vai izbraukuma ekskursija uz Čehijas kūrortpilsētu Karlovy Vary, kas ir slavena ar kārstajiem ārstnieciskiem minerālūdeņu avotiem. Pastaiga pa pilsētu. Minerālūdens degustācija un termālo baseinu apmeklējums. Iespēja iegādāties čehu porcelāna un kristāla traukus. Atgriešanās Prāgā. Nakts viesnīcā Prāgā. Čehijā.


4. diena

Brokastis, check-out no viesnīcas. Pārbrauciens līdz Drēzdenei. Apskates ekskursija pa pilsētu vietēja gida pavadībā (krievu valodā): Teātra laukums ar Cvinger pils ansambli un Zepmera Operu. Iespēja apmeklēt Pils-rezidenci ar bagātīgo kolekciju. Brīvā laikā pastaigājiet pa Elbas krastmalu, ko sauc par „Eiropas balkonu”. Izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā Legnicā, Polijā.


5. diena

Brokastis, check-out no viesnīcas. Ceļš un mājām caur Poliju un Lietuvu. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

150.00
Čehija 5 dienas, 4 naktis
līdz 24. jūnijs 2019

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: