MANAS BRĪVDIENAS BALTKRIEVIJĀ: POLOCKA - VITEBSKA!

MANAS BRĪVDIENAS BALTKRIEVIJĀ: POLOCKA - VITEBSKA (3 DIENAS) Tūrisma vīza + apdrošināšana + ieejas biļetes iekļautas cenā!!!

Ceļojuma programma

1.diena

06:00 izbraukšana no Rīgas. Ierāšanās Polockā. Brīvais laiks pusdienām. Apskates ekskursija Polockā (vietējā gida pavadībā). Polockas valsts universitātes apmeklējums, kas atrodas senās jēzuitu klosterī. Šeit Jūs īsts tehniskais brīnums – runājošā galva – tai var uzdot jautājumus un saņemt atbildi. Polockas Svētās Efrosīnijas sieviešu klostera apmeklējums. 12. gadsimtā dibinātas Sofijas katedrāles apmeklēšana. Grāmatu drukāšanas muzejs. Pārbrauciens uz Vitebsku. Check-in viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Vitebskā.

2. diena

Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija pa Vitebsku (vietējā gida pavadībā). Ekskursijas laikā Jūs apmeklēsiet Baltkrievijas senāko dievnamu – XII gadsimtā celto Blagoveščenskas baznīcu, apmeklēsim brīvās pilsētas simbolu – Rātsnamu ar pulksteni, pēc vēlēšanas iespējams pacelties Rātsnamā tornī un apmeklēt Novadpētniecības muzeju. Sv. Voskresenskas baznīcu – vienu no skaistākajiem pareizticīgās arhitektūras pieminekļiem, kā arī apmeklēsiet majestātisko Svjato Uspenskas katedrāli. Ekskursijas laikā Jūs sagaida pastaiga pa Vitebskas Arbatu - Suvorova vārdā nosaukto gājēju ielu, gar kuru izvietojušies neskaitāmi suvenīru kioski, mākslas galerijas, kafejnīcas un krodziņi. Jūs redzēsiet arī Gubernatora pili, kurā savulaik apmeties Francijas imperators Napoleons I Bonaparts, Jūs uzzināsiet, kādēļ Napoleons neplānoti uzkavējās pilsētā veselas divas nedēļas, ko šeit darīja Puškins un Repins un kādēļ Šagāls Parīzi mēdza saukt par “otro Vitebsku”. Gids pastāstīs par tādu meistaru kā Marka Šagāla, Iļjas Repina, Kazimira Maļeviča jaunradi Vitebskā, Jūs arī redzēsiet Marka Šagāla mākslas centru un māju-muzeju, kā arī iepazīties ar Vasaras amfiteātri – slaveno brīvdabas estrādi, kurā notiek starptautiskais mākslu festivāls “Slāvu bazārs Vitebskā”. M. Šagāla mājas-muzeja apmeklējums. Šeit Jūs uzzināsiet, kā aizritēja pasaulslavenā mākslinieka bērnība, varēsiet apskatīt sadzīves priekšmetus, kas tieši piederēja Markam vai viņa ģimenes locekļiem. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Vitebskā.

3. diena

Brokastis, check-out no viesnīcas. Ekskursija mākslinieka Iļjas Repina muižā “Zdravņevo”, kas atrodas 16 km attālumā no Vitebskas gleznainā Rietumu Dvinas krastā. Mājas-muzeja apmeklējums un pastaiga muižas parkā gida pavadībā sagādās Jums neaizmirstamas atmiņas. Ceļš uz mājām. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

BALTKRIEVIJAS TŪRISMA VĪZAS KĀRTOŠANAS NOTEIKUMI:
- Lai dotos ceļojumā, Baltkrievijas tūrisma vīza ir nepieciešama gan Latvijas pilsoņiem, gan Latvijas nepilsoņiem. Tūrisma vīza nav nepieciešama Krievijas Federācijas pilsoņiem;
- Lai nokārtotu jums Baltkrievijas tūrisma vīzu, lūdzam, līdz ___________nodot sekojošus dokumentus:
- ceļošanai derīgo pasi (pase jābūt derīga vēl min. 3 mēnešus (90 dienas) pēc atgriešanas no ceļojuma);
- dzimšanas apliecības (labas kvalitātes) kopiju, visām personām, kuri dzimuši pēc 11.11.1991.g.
- vienu krāsainu bildi dokumentiem “Baltkrievijas vīzai” 75-80% no fotogrāfijas aizņem seja, matēta, uz baltā fona, 3,5 x 4,5 cm liela, bez brillēm; - aizpildītu anketu (anketas paraugu jums izsniegs tūrisma aģentūrā);

110.00
Baltkrievija 3 dienas, 2 naktis
līdz 4. augusts 2019

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: