Bavārija-Austrija 2019!

Bavārija-Austrija 2019! Minhene - valdzina un apbur! Bavārijas pērles- Pasaku pilis Alpu kalnos :brauciens uz "Gulbju pili" Noišvainštainuun uz Linderhofas pili ,kura tiek dēvēta par mazo Versaļu Mocarta Zalcburga ! MARŠRUTS: Rīga – Lietuva – Polija – Vācija: Austrija– Polija – Lietuva – Rīga

Ceļojuma programma

1. diena

 6:00 Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Pārnakšņošana viesnīcā Polijā.

2.diena

 Ierašanās Minhenē. Minhene - pulsējoša un plaukstoša Bavārijas galvaspilsēta. Apskates ekskursija   Minhenē, kuras laikā apskatāms viss arhitektūras spektrs no gotikas līdz barokam, rokoko un klasicismam. Pilsētas lepojas ar viduslaiku Dievmātes baznīcu, veco gotisko rātsnamu, eleganto jauno rātsnamu, Bavārijas valdnieku rezidenci, operu, Sv.Kajetāna baznīcu un bagātajām mākslas krātuvēm.

 Minhenē ir lielākais alus krogs visā Vācijā: Hofbrauhaus.   Brivaja laika ieteicam apciemot  šo  karaliskās alus darītavas  alus krogu  un  nogaršot   īpašo vācu alu un  slavenos Bavārijas baltos cīsiņus .Nakts viesnīcā Minhenē.

 3.diena

Brokastis viesnīcā. Ekskursiju diena ar izbraukšanu Alpu kalnos . Noišvanšteinas pils apmeklējums: Bavārijas karalis Ludviķis II Alpu kalnu pakājē uzcēla savu sapņu pili Noišvānšteinu, gluži kā pasaku grāmatā noskatītu, ar lieliem torņiem un maziem tornīšiem, greznu interjeru, rotātu ar vācu pasaku un teiksmu tēliem. No pils paveras iespaidīga panorāma uz apkārtnes kalniem un Gulbju ezeru. Mūsdienās pils kļuvusi par visas Bavārijas simbolu.

Brauciens uz Bavārijas karaļa Ludviga II  Linderhofas pili (www.linderhof.de), kas atrodas brīnišķīgā parkā. Ludvigs bija viens no noslēpumaināka­jiem Bavārijas karaļiem. Viņš uzcēla vairākas pilis, bet tieši Linderhofa pilī viņam patika uzturēties un pavadīt sava laika lielāko daļu. Senatnīgajā Alpu kalnu  pilsētiņa   Oberammergau –maziņa, un romantiska. Pilsētas senatnīgo namu fasādes, kas apgleznotas ar teiksmu, pasaku un reliģiskiem tēliem, un nelielie viesu nami, rada īsti bavāriska mājīguma sajūtu.

Benediktiešu klos­teris Ettalā  Jau kopš 14.gs. tajā darina liķierus no Alpos augo­šām zālēm un īpašas alus šķirnes. To visu var iegādāties klostera veikalā. Brīnišķīgā ba­ro­ka baznīca apbur ar greznību. Nakts viesnīcā Minhenē.

 4.diena

 Brokastis viesnīcā. Iepazīšanās ar  Zalcburgu -vie­­nu no skais­tā­kajām pilsētām pasaulē, ba­roka stila pērli. Jums tiks pie­dā­vāta iespēja apskatīt lielisko Mirabelas dārzu un pili, dau­dzās greznās baznīcas, strūklakas un skul­p­­­tūras, baudīt šīs pilsētas – Eiropas mēroga mūzikas un kultūras centra – neatkārtojamo svētku atmosfēru.

Brīvais laiks Zalcburgā, kad var apmeklēt muze­jus: Mo­car­ta dzimšanas vietu He­trai­degasses ielā, Baroka muzeju, uzkāpt (vai uzbraukt ar funi­kulieri) līdz Hoenzalcburgas cietoksnim.

 Pēcpusdienā izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

5. diena

 Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:

  • Pase, kas derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgrie­šanās no ceļojuma.
  • Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja.
  • LR pilsoņu pases, kas izdotas līdz 30.06.2002, sākot ar 01.07.2008. nav de­rīgas braucie­niem uz ārzemēm!

 

Ieejas biļetes                                                                                                                           

Noišvanštainas pils

Linderhofa pils

12,- + 3,60 autobuss eur

8.50,-eur

   Zalcburgā:

 

Mocarta dzimšanas māja

10.00 eur

Mocarta dzīvojamā māja

10.00 eur

Baroka muzejs

4,50 / 3,70 eur

Rotaļlietu un mūzi­kas instrumentu muzejs

4,- / 1,50 eur

Hoenzalcburgas cietoksnis

11.30 eur

(pacē­lājs + izstādes)

170.00
Austrija 5 dienas, 4 naktis
līdz 24. jūnijs 2019

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: