CNic Hellinis Hotel 3*! Korfu

CNic Hellinis Hotel 3*! Korfu

Par viesnīcu

CNic Hellinis Hotel 3*

Viesnīca Hellinis atrodas Korfu Kanoni apkaimē, 600 metru attālumā no pludmales un 3 km attālumā no pils Mon Repos. Viesu rīcībā ir liels baseins, savukārt plašajā ēdamistabas zonā tiek pasniegtas bufetes tipa brokastis.

Viesnīcas Hellinis numuri ir ieturēti zemes toņos, un tiem ir flīžu grīda. Numuri ir aprīkoti ar gaisa kondicionētāju un televizoru. Visiem numuriem ir balkons. No dažiem balkoniem paveras skats uz lidostas skrejceļu.

Viesi var atpūsties baseina bārā, kurā līdz vēlai pēcpusdienai tiek pasniegti dzērieni un kafija. Uz vietas esošajā restorānā tiek pasniegti grieķu virtuves ēdieni.

Baseinam ir sekla sadaļa, kurā peldēties bērniem. Sabiedriskajās zonās ir pieejams bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums.

Diennakts reģistratūras personāls var sniegt informāciju saistībā ar ainavisko Korfu pilsētu, kas atrodas vien 4 km attālumā. Slavenais Vlačerna klosteris atrodas 5 minūšu pastaigas attālumā. Korfu Starptautiskā lidosta atrodas 2,5 km attālumā. Viesnīcā ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta.

520.00
Korfu 8 dienas, 7 naktis
līdz 31. augusts 2019

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena un Svētdiena pieņemam pasūtījumus
Mēs sociālos medijos: